Burçların Aşk Uyumluluğu: Sizin İçin Mükemmel Partner!

Burçların Aşk Uyumluluğu: Sizin İçin Mükemmel Partner!
İdeal mükemmel Başakşehir escort partnere inanıyor musunuz? Ruh eşinizin var olduğunu düşünüyor musunuz? Astrolojiye göre var! Bu bilim, zodyak yıldızımıza, güneş ve ay işaretlerimize bağlı olarak bizim için mükemmel bir partner olduğunu iddia ediyor. Hangi zodyak işaretlerinin birlikte iyi gittiğini bilmek ister misiniz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz.

Doğum tarihine göre aşk uyumluluğu


Astrolojiye göre iki tür aşk uyumu vardır. Bu iki aşk türü, uyumlu burçlar ve ikiz ruhlar olarak ikiye ayrılır. Bu iki aşk uyumu türü arasındaki fark şu şekildedir;

Uyumlu işaretler: "ruhlar gibi" olarak da bilinir, birbirini tamamlayan ancak birbirini doldurmayan iki kişi arasındaki uyumu tanımlar. Bu temelde bu iki insanın ikiz ruhlar olmadığı, ancak birlikte iyi çalışabilecekleri anlamına gelir.

Ruh eşleri: Ruh eşleri, çok güçlü ve yoğun bir bağlantıya sahip iki kişiyi tanımlar. Ruh eşleri genellikle birlikte olması gereken iki kişiyi tanımlar, birbirlerini "doldururlar". Astrolojiye göre, hayatta sadece bir ruh eşimiz vardır, ancak birkaç uyumlu veya tamamlayıcı ruha sahip olabiliriz.

Zodyak İşareti Aşk Uyumluluk Tablosu


Burcunuza göre size daha uygun başka burçlar da vardır. Bu onların her zaman 'mükemmel' partneriniz olacakları anlamına gelmez, ancak sizinle iyi çalıştıkları bilinmektedir!

Oğlak: Oğlaklar çok hırslıdırlar, düşünürler ve sessiz olabilirler, bu nedenle Başak, Boğa, Kova veya Balık ile çok iyi bir ilişkileri olabilir.

Aslan: Aslanlar çok ateşli, dürtüsel ve gururludur. Genellikle Yay, Terazi, Yengeç veya Başak tarafından iyi anlaşılırlar.

Yengeç: Yengeçler çok duygusal ve hassastır, bu nedenle Boğa, başka bir Yengeç, İkizler veya Yay ile iyi bir uyum sağlarlar.

Koç: Koç, dürtüsel ve çok aktif bir savaşçı olarak bilinir. Aslan, Yay, Boğa veya Balık ile harika bir çift olurlar.

Başak: Başak çok zahmetlidir, ama aynı zamanda çok açık fikirlidir, bu nedenle Başak burcu, Boğa, Yengeç veya Kova ile harika bir çift oluşturabilir.

Balık: Balıkların maneviyatı ve yalnızlığına olan sevgisi, Yengeçler, Akrepler, Boğalar veya Oğlaklar ile uyumlu oldukları anlamına gelir.

Boğa: Boğa çok sevecendir ve genellikle Başak, Oğlak, Balık ve/veya Terazi ile harika bir uyum sağlar.

İkizler: İkizler konuşmayı ve ilginç konuları tartışmayı sever ama aynı zamanda derinden sevmeyi de bilirler; bu nedenle Terazi, Kova, Balık veya Yengeç ile çok iyi bir çift olurlar.

Terazi: Terazi tatlı, sakin ve her şeyden önce inanılmaz derecede çekicidir. Terazi Kova, İkizler veya Oğlak ile uyumludur.

Kova: Kova çok hassastır, İkizler, Terazi veya Yengeç ile iyi ve kalıcı bir çift oluşturdukları bilinmektedir.

Akrep: Akrepler bağlılığı sever ve aşka büyük önem verir. Akrepler Koç, Balık veya Yengeç burcuna çok uygundur.

Yay: Büyük tutkuları ve patlayıcı bir kişiliğe sahip olduğu bilinen Yay, Koç, Aslan, Oğlak ve/veya Kova ile güzel bir çift oluşturabilir.